tr

Arçelik Kombi Servisi

04.02.2023
79
Arçelik Kombi Servisi

Sakarya Arçelik Kombi Servisi

Sakarya Arçelik Kombi servisi olarak Arçelik markası dahil tüm marka ve model kombi onarım, bakım ve montaj hizmetlerini sağlıyoruz. Deneyimli teknisyenlerden oluşan kadromuz müşterilere en iyi deneyimi sunmaya hazır aynı zamanda Arçelik kombi servis hizmetlerimizin yanı sıra sıtma soğutma üzerine bir çok hizmet sağlıyor ve emin adımlarla ilerliyoruz. Firmamızda bulunan ustalarımız kombi tamiri, kombi montajı, Kombi onarımına kadar kombiye dair birçok alanda hizmet veriyor. Sizde Sakarya Açelik kombi servis ekiplerine ulaşmak istiyorsanız doğru yede olduğunuzu söylemem pekte yanlış olmayacaktır. Sakarya ilinde büyük bir ekibe ve hizmet potansiyeline sahip olan firmamız sizlere en iyi servis deneyimini yaşatmaktan gurur duyacaktır.

Sakarya Arçelik Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

  • Kombinin içinde bulunan ve aylar geçtikçe deforme olan parçaları tespit edip değişimleri yapılır.
  • Kombinin içinde paslanan ve kirlenen parçalar iç dış temizlenir
  • Kombi parçaları yerine takılır ve kombi kapatılır
  • Kombiniz çalışır bir şekilde teslim edilir
  • Kombi de yapılan işlemler değişen parçalar için servis formu bırakılır ve garanti verilir

Sakarya Arçelik Kombi Arıza Onarımı Nasıl Yapılır?

  • Sakarya Arçelik kombi servis ekibi öncelikle kombinin arızasını tespit eder ve kombinin arızalı görülen parçası sökülür.
  • Kombinin arızalı parçasının yerine sağlam olan kombi yedek parçası takılır ve takılanan parça test edilir.
  • Kombi arıza çözümü tamamlandığı takdirde kombi çalışır bir şekilde teslim edilir
  • Kombiye takılan yedek parçalar için garanti işlemi uygulanır ve servis formu bırakılarak işlem sonlandırılır

Eğer bir kombi servisi arıyorsanız en doğru şekilde kombi servis hizmeti veren firma ile anlaşma sağlamalısınız kombi servisi veya elektronik cihazlar için doğru servisi bulmak oldukça önem taşır. Emanet edeceğimiz cihaz hakkında bilgi sahibi olup olmadığını veya bunun için gerekli eğitimi alıp almadığını öğrenmemiz gerekli.

Resmi belgeler altında yapılan işlemler kayıt alınır ve müşteri gözünde önem taşır. Sakarya arçelik servisi olarak bizler işlerimizi belgelendirmeye özen gösteriyor ve firma prensiplerine uyum sağlıyoruz.

Arçelik kombi servisi olarak kombi montaj, bakım ve onarım işlemlerini tamamen belgeler ile yapmaktayız. Eğitimli ve işinde deneyimli teknisyenlerimiz kombi tamiri konusunda oldukça verimli çalışırlar kombi onarımı yaptırmak istiyorsanız bize güvenebilir ve bizden hizmet alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
BYT - Müşteri Hizmetleri
BYT - Müşteri Hizmetleri
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button