tr

Auer Kombi Servisi

14.02.2023
134
Auer Kombi Servisi

Sakarya Auer Kombi Servisi

Sakarya Auer kombi servisi olarak, güçlü ve işinde profesyonel olan ekibimiz sayesinde arkamızda mutlu müşteriler bırakıyoruz. Kombi servis ekibimiz ilgili eğitimleri almış olup sektörde gerekli deneyimi ve tecrübeyi edinmiştir. Herhangi bir kombi arıza durumunda kombi onarımı yapılmaktadır. Ayrıca kombi periyodik bakımları içinde bizi tercih edebilirsiniz.

Kombiler artık günümüzde çok kez duyduğumuz ve son derece ihtiyaç duyduğumuz bir ısıtıcı cihazıdır. Kombi önemli olduğu kadar periyodik bakımları da oldukça önemlidir. Değer verdiğimiz kombilerimize ne kadar iyi bakıyoruz?

Kombi aldıktan sonra izlememiz gereken yol haritası işte aşağıdaki gibidir:

  • Kombi senesini doldurduğu an itibari ile kombi bakımları yaptırmanız gerekiyor.
  • Kombimiz için profesyonel ve kaliteli servisleri tercih etmek önemlidir muhakkak resmi belgeli bir firma ve eğitim belgeli gereklidir bu gerekli olan belgeleri görmeden kombinizi emanet etmemenizi öneririz.
  • Kombiye bağlı olarak 2 yılda bir petek temizliği de yapılması şarttır. Petek tesisatında dolaşan kirli su zamanla peteklerin içinde tortu bırakmaya başlar. Ayrıca biriken tortu ve kirler kombinin içine girdikçe kombi mekaniğine kötü etki eder.

Sakarya’da tüm Auer kombi markası dahil olmak üzere tüm kombi markalarına geniş kapsamlı hizmet sunuyoruz. Verdiğimiz kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz ile arkamızda daima mutlu müşteriler bırakıyoruz. Sakarya Auer kombi bakımı, onarımı ve montajı olmak üzere Auer kombi markasına ve diğer tüm markalara kombi servis hizmeti sağlıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
BYT - Müşteri Hizmetleri
BYT - Müşteri Hizmetleri
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button