tr

Daikin Kombi Servisi

06.03.2023
156
Daikin Kombi Servisi

Sakarya Daikin Kombi Servisi

Sakarya Daikin kombi servisi; kombi bakımı, onarımı, montajı ve satışını yapmaktayız. Eğitimli kadromuz ve uzun yıllardır vermiş olduğumuz emek neticesinde sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Daikin marka kombiniz varsa kombi bakımından satışına kadar daikin kombiye dair tüm ihtiyaç duyulan hizmetleri sağlıyoruz. Kombiler hayatımıza girdiği andan itibaren büyük bir ihtiyaç haline geldi. Bizlerin kombiye ihtiyacı olduğu gibi kombilerinde belirli ihtiyaçları vardır ve yapılmalıdır. Bizler Kombilerin ihtiyaçlarını karşılamazsak kombilerde bizim ihtiyaçlarımızı karşılayamayacaktır.

Peki nedir bu kombilerin ihtiyacı? kombilerin ihtiyacı olan tek şey kombi bakımıdır yıllık periyodik bakımlarının sağlanması gerekmektedir. Kombi bakımı önemi çok büyüktür çünkü bakımsız kombi verimsiz kombidir. Verimsiz kombide bizim ihtiyacımızı karşılayamaz.

Daikin Kombi Bakımı Nasıl Olmalı ve Nasıl Bir Yol İzlemeliyiz?

Daikin Kombileri Diğer Kombilerden ayıramayız çünkü bütün kombilerin işleyiş biçimi ve içindeki mekanik parçaları aynıdır.

Kombi Bakımı Aşamaları;

  • Kombi Bakımı öncesi kesinlikle kombi elektiriği kesilmelidir.
  • Kombinin elektriği kesildikten sonra kombinin içinde deforme olan parçaların değişimi sağlanır
  • Kombi içinde kirlenen ve pas tutan parçalar temizlenir veya parçanın durumuna göre değişimi sağlanır
  • Kombi içi güzelce temizlenir ve gerekli ayarlamaları sağlanır kombi arızası mevcutsa onarılır ve kombi test edilir
  • Bakımı yapılan kombi müşteriye çalışır olarak teslim edilir.

Kombi Bakımı Yaptırmazsak Ne Olur?

Kombi bakımları yıllık olarak yapılmalıdır. Fakat yapılan bu yıllık bakımları aksatırsak veya hiç yaptırmazsak ne olur bir fikriniz var mı? Ben söyleyeyim; Kombiniz verimini yavaş yavaş kaybetmeye başlar ve bakım sırasında değişen parçalar değişmediği için kombinin içerisinde bozulmaya başlar. Kombinin içerisinde bozulan parçalar bağlantılı olduğu diğer mekanik parçaları bozmaya başlar verimli çalışmamasına yol açar. Dolayısıyla bakım yapılmamış bir kombi için arıza onarım servisi çağırıp o anki arızayı çözmüş olsanız bile bakımı yapılmamış parçalar diğer parçalara zarar verdiği için sık sık diğer parçalardan da arıza onarım servisini çağırmak durumunda kalacaksınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
BYT - Müşteri Hizmetleri
BYT - Müşteri Hizmetleri
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button