tr

DemirDöküm Kombi Servisi

08.03.2023
135
DemirDöküm Kombi Servisi

Sakarya DemirDöküm kombi servisi. Kombi Bakım onarım ve montajlarını yapmaktayız DemirDöküm dahil tüm marka ve model kombi servis hizmetimiz mevcuttur. DemirDöküm kombi satışı yapan firmamız çok yönlü olarak hem servisliği hem satışı ile ilgilenmektedir.

Demirdöküm kombiler, farklı ısıtma ihtiyaçlarına uyacak şekilde farklı kapasitelerde mevcuttur. Ayrıca, hem yoğuşmalı hem de yoğuşmasız modelleri vardır. Yoğuşmalı kombiler, daha yüksek verimlilik sağlar ve bu da daha düşük faturalarla sonuçlanır. Yoğuşmasız kombiler, daha düşük bir başlangıç maliyeti sunar, ancak daha düşük bir verimlilikle birlikte gelir.

DemirDöküm kombiler, genellikle dijital termostatlarla kontrol edilir ve kullanımı kolaydır. Ayrıca, çeşitli güvenlik özellikleri, gaz kaçaklarını, alev sensörlerini ve diğer tehlikeleri algılayan cihazlar gibi, cihazların güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar.

SERVİS ÇAĞIR

DemirDöküm kombilerin bakımı, diğer kombi markalarının bakımı gibi yılda bir kez yapılmalıdır. Bu, cihazın güvenli ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlar ve ömrünü uzatır.

DemirDöküm Kombi Bakımı Nasıl Yapılmalı?

Kombi bakımları çok önemsenmese bile aslında tam tersi kombinin ömrünü etkileyen bir durumdur. Kombi bakımı yapılmadığı takdirde verimi azalır ve fazla güç harcar ayrıca bakımı yapılmayan kombi parçaları zaman içinde diğer parçaları da bozmaya başlar.

  • Kombi bakımı başlamadan önce kombi teknisyeni önce bütün kombi elektriğini kesmelidir.
  • Elektriği kesilen kombi kapağı açılır. Daha sonra kombinin içinde deforme olan mekanik parçaların değişimi ve temizliği sağlanır.
  • Kombi bakımı sırasında filtre temizlenir ve parçaların işlevini yerine getirip getirmediği kontrol edilir.
  • Kombi bakımı bitirildiğinde kapakları takılır ve kombi çalışır bir şekilde teslim edilir.

Kombi hakkında bir bilgi sahibi değilseniz kombi bakımı için servis çağırabilirsiniz. SERVİS ÇAĞIR

DemirDöküm Kombi Bakımı Yapılmazsa ne olur?

Kombi bakımı düzenli olarak yapılmazsa, birkaç olumsuz sonuçla karşılaşabilirsiniz:

  1. Güvenlik riski: Kombi gazla çalıştığı için düzenli bakım yapılmadığında gaz sızıntılarına ve karbon monoksit zehirlenmesine neden olabilir. Bu durum hayati tehlike yaratabilir.
  2. Düşük verimlilik: Kombi düzenli bakım yapılmadığında, zamanla performansı düşebilir ve daha fazla yakıt tüketebilir. Bu, daha yüksek faturalarla sonuçlanabilir.
  3. Arızalar: Kombinin parçaları zamanla yıpranabilir veya kirlenebilir. Düzenli bakım yapılmadığında, bu parçalar arızalanabilir ve kombi çalışmayabilir. Arızaların giderilmesi de ciddi maliyetlere neden olabilir.
  4. Kısa ömür: Düzenli bakım yapılmayan bir kombi, daha kısa bir ömre sahip olabilir. Bu, daha sık kombi değiştirme ve yüklü maliyetlerle sonuçlanabilir.

Sonuç olarak, kombi bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. Bu, hem güvenliğiniz hem de kombinin daha uzun ömürlü ve daha verimli olması için önemlidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
BYT - Müşteri Hizmetleri
BYT - Müşteri Hizmetleri
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button