tr

E.C.A Kombi Servisi

15.03.2023
256
E.C.A Kombi Servisi

E.C.A Kombi Servisi olarak, E.C.A kombi markasının satıcı bayisiyiz aynı zamanda bakım, onarım ve montaj işlerini de yapmaktayız E.C.A kombi servisi olarak eğitimli ve işinde profesyonel olan ekibimiz sayesinde en iyi müşteri deneyimini sağlıyoruz. Kombi periyodik bakımlarından arıza onarımlarına tüm ısıtma ve soğutma hizmetlerini vermekteyiz.

E.C.A Kombi, kullanıcılara çeşitli avantajlar sunuyor. Kombi içindeki mekanik parçaların pirinç malzeme olması dolayısıyla kombi markaları arasında en çok tercih edilen kombidir. Müşterilerimizin “hem uygun olsun hem de kaliteli olsun” dediği kombidir. Diğer Kombi markalarına kıyasla en çok tercih edilen kombidir. Eca Kombi aldıktan sonra nelere dikkat etmelisiniz? Aşağıda detaylı bir şekilde açıkladık;

Eca Kombi aldıktan sonra nelere dikkat etmelisiniz?

Eca Kombi aldıktan sonra Düzenli olarak periyodik kombi bakımını göz önünde bulundurarak yıllık olarak kombi bakımına bütçe ayırmalısınız. Kombi montaj veya kurulumu için gelen E.C.A kombi servisi ekibi’nin verdiği talimatlara uyulmalı ve kombiyi öğretilen biçimde kullanmalısınız.

E.C.A kombi servisi

E.C.A Kombi Bakımı

ECA kombi bakımı, kombinin verimli ve güvenli bir şekilde çalışması için düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Bakımın amacı, kombi içinde biriken kir, pas ve tortuların temizlenerek kombinin daha uzun ömürlü olmasını sağlamak, enerji tasarrufu yapmak ve arıza riskini azaltmaktır.

ECA kombi bakımı genellikle profesyonel teknisyenler tarafından yapılır ve aşağıdaki adımlar içerebilir:

  1. Kombinin gaz basıncının ölçülmesi ve ayarlanması.
  2. Kombi içindeki su basıncının ölçülmesi ve ayarlanması.
  3. Kombinin yanma haznesinin temizlenmesi ve kontrol edilmesi.
  4. Kombinin ateşleme, emniyet ve kontrol sistemlerinin kontrol edilmesi.
  5. Kombinin fanı, sıcak su değiştirici ve filtresinin temizlenmesi.
  6. Kombinin gaz valf ve su vanalarının kontrol edilmesi ve gerekli ise değiştirilmesi.

ECA kombi bakımı yılda bir kez yapılması önerilir. Bakım işlemleri kombi markalarına ve modellerine göre değişiklik gösterebilir, bu nedenle kombi kullanım kılavuzunu dikkatlice okumanız önerilir. Ayrıca, herhangi bir arıza durumunda bir teknisyen çağırmadan önce, kombinizin kullanım kılavuzunu okuyun ve basit sorunları kendiniz çözmeyi deneyin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
BYT - Müşteri Hizmetleri
BYT - Müşteri Hizmetleri
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button