tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
BYT Isıtma Soğutma Sistemleri

BYT Isıtma ve Soğutma Sistemleri tanınmış bir ısıtma, soğutma ve beyaz eşya hizmetleri sağlayıcısıdır. Sektörde uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ile müşterilerine bilgili tavsiyeler ve en kaliteli ürünleri sunarız. Kombi servis, kombi satış, montaj ve beyaz eşya servis olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Müşteriler, uygun bir fiyata en iyi çözümü almalarını sağlamak için uzmanlıklarına güvenebilirler. BYT Isıtma ve Soğutma Sistemleri, her türlü ısıtma ve soğutma ihtiyacı için güvenilir ve uygun maliyetli çözümler sunma konusunda bir üne sahibiz. 14 yıldır iklimlendirme sektörünün içinde olup, tecrübe kazanıp, deneyimleyerek 2020 yılında tam randımanlı şekilde profesyonel ve çok yönlü olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Kombi servis ve montajının yanı sıra Beyaz Eşya Hizmeti de sunmaktayız. Bu, çamaşır makinelerinin, kurutucuların, bulaşık makinelerinin ve diğer cihazların onarımını, bakımını ve kurulumunu içerir. Ekiplerimiz, sundukları ürünlerin en iyi kalitede ve güvenlik standartlarıyla güncel olmasını sağlamak için iyi eğitimlidir.

Hem bireylere hem de işletmelere yüksek kaliteli ürünler sunan lider bir ısıtma ve soğutma sistemleri sağlayıcısıyız. Yeni ve revize satılık kombi yedek parçalarının temini de dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunan bizler, sisteminizin en iyi durumda kalmasını sağlayabilir. Konu iş için doğru araçları bulmak olduğunda uzman tavsiyesi ve rehberlik sağlamak için hazır bulunan deneyimli profesyonellerden oluşan ekibimizle, mümkün olan en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. İster yedek parça arayan bir kişi, ister sistem kurulumunda yardıma ihtiyaç duyan bir işletme olsun, bizler yardım etmek için buradayız.

İster yeni bir ısıtma sistemi arıyor olun, ister mevcut sisteminizde onarıma ihtiyacınız olsun, biz bunu hızlı ve verimli bir şekilde yapacak uzmanlığa ve deneyime sahibiz. Uygun fiyatlarıyla, birçok müşterilerimizin neden tüm ısıtma ihtiyaçları için bizi tercih ettiklerini tedarikçi olarak bizi seçtiklerini anlamak bu yüzden kolaydır.

Hizmetler;

Kombi Alım-Satım / Teknik Servis / Yedek Parça Satışı

Beyaz Eşya Teknik Servis

Anahtar Teslim Sıhhi Tesisat/ Doğalgaz Tesisatı / Armatür / Müşteri İsteğine Yönelik Tüm İşlemler

Geniş yelpazemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Çözüm Ortağınız
  • Tüm Marka Kombi ve Beyaz eşya Onarımları Profesyonel Bir Şekilde Sağlanıyor.
  • Klimalarınızın Gaz Dolumları, Arıza Onarımları, Montajı sağlanmaktadır.
  • Beyaz Eşya Grubunda Tüm Marka ve Modellerin Onarımları Sağlanmaktadır.
  • Elektronik kart arızalarınız tarafımızca onarılmaktadır. Farklı firmalarla çalışmıyor kendi bünyemizde onarımları sağlıyoruz.
  • Tüm marka kombi ve beyaz eşyaların A’dan Z’ye yedek parça stoğu bulunuyor bu sebeple fiyatlarımız piyasadan uygun, kalitemizi yüksek tutuyoruz.
Çalışma Sistemimiz
Yapılan İşçiliklere Ne Kadar Süre ve Kapsam ile Garanti Vermekteyiz?


Yaptığımız tüm onarım ve işçiliklere 1 yıl garanti vermekteyiz. Firma olarak yaptığımız parça değişiklikleri ve işçiliklere servis formu bırakıp ayrıyetten fatura kesip resmi bir şekilde güvenceye almaktayız.
Sizlerin hakkı hukuku bizler için çok önemli. Servis sektörünün adını karalayan çantacılar, şahıslar ve firmaların aksine tüm iş ve işçiliklerimize resmi belgeler düzenlemekte hakkınızı savunmaktayız.

Parça Tedariği Ve Onarım Süreci?

Sakarya ili ve Türkiye çapında kombi yedek parça satışı yaptığımız için parça tedariği konusunda zorluk çekmemekteyiz. Piyasada bulunan kombilerin %95 oranında yedek parça stoğu elimizde bulunmaktadır. Nadir de olsa bulunamayan parçaların genelde 1-3 iş günü nadiren 1 Hafta kadar bir sürede tedariği yapılmakta ve onarımınız sağlanmaktadır.

Ne Kadar Hızlı Hizmet Veriyoruz?

Araçlarımızda bulunan raf sistemleri ile yedek parça için git gel yapma problemini ortadan kaldırdık. Teknisyen ekibi evinize gelip kombinizde arızayı tespit ettikten sonra fiyatını sizlere söyler. Bu sayede git gel yakıt masrafları düşülmüş olur. Hem ekonomik olarak fiyat uyguna gelmiş hemde soğuk kış günlerinde sağlığınız açısından evinizin en önemli cihazı olan kombi sağlığına kavuşur.

Bize sormak İstediğiniz Sorularınız var mı?

Sakarya’nın Tüm İlçelerine…
Sizlerin Konforu İçin Her Gün Daha Profesyonel ve Daha Hızlı

Sakarya’nın Tüm İlçelerine Donanımlı Araç ve Ekipmanlarımız İle Hizmet Sağlıyor, Sizlerin Konforu İçin Her Gün Daha Profesyonel ve Daha Hızlı Şekilde çalışmalarımıza Devam Ediyoruz.

Whatsapp
BYT - Müşteri Hizmetleri
BYT - Müşteri Hizmetleri
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button