tr

Petek Temizliği (Radyatör Temizliği)

15.01.2023
155
Petek Temizliği (Radyatör Temizliği)

Sakarya Petek Temizliği

Sakarya petek temizliği hizmeti veren firmamız eğitimli ve deneyimli servis ekibi ile Sakarya’nın tüm ilçeleri dahil olmak üzere Sakarya’nın her yerine ve yakın çevresine aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Peteklerinizi sökmeden 10 bar basınç özelliği olan petek temizleme makinesi ile peteklerinizi hiç sökmeden kombiden direkt olarak temizliğini sağlayabiliyoruz. Petek temizliğinde ilaç kullanmıyoruz ve petek ilacını önermiyoruz çünkü peteklerinize kullanılan ilaç tesisatınıza zarar vermekte ve kombinin içine giren ilaç kombinin ömrünü azaltmakta olup çok büyük zararlar verebiliyor hemen kendini göstermeyen bu zarar ilerde size büyük bir yük olur kesinlikle peteklere ilaç kullanmamanız gerekir. Petek temizleme makinesi’nin basıncı kombiye zarar verir mi? Hayır zarar vermez kombinize herhangi bir zarar vermez çünkü basınçlı su kombinizde değil peteklerinizin içinde dolaşıyor olacak.

Petek temizliği ne sıklıkla yapılmalı?

Sakarya kombi servisi olarak, Kombi bakımı 1 yıl ara ile Kalorifer peteklerinizi ise 2-3 yıl arayla yaptırmanızı öneriyoruz. Hem kombi sağlığı hem de peteklerinizin sağlığı açısından önemlidir.

Petek temizliği yaptırmazsak ne olur?

Petek temizliğinin önemi kombi bakımı kadar önemlidir, peteklerinizin temizliğini zamanı geldiğinde yaptırmazsak peteklerinizde zaman içinde dolaşan su tortu bırakmaya başlar buda peteklerinizin orantısız ısınmasına veya hiç ısınmamasına yol açar. Sakarya petek temizliği hizmeti vererek müşterilerimizin mağduriyetini en iyi şekilde gidermek için her gün daha hızlı çalışıyoruz. Kombi petek temizliği yapılmayan peteklerden dolayı verimli çalışamaz ve daha fazla gereksiz yere ortamı ısıtmak için güç harcamaya başlar. Kombi bakımı ile aynı öneme sahip olan petek temizliği de zamanında ve aksatılmadan yapılmalı aksi halde hem cebinize hem kendinize zarar verir. Petekleriniz veya kombiniz verimsiz çalışıyorsa, Sakarya kombi servisi ekibimiz sizin mağduriyetinizi profesyonel ve hızlı bir şekilde giderecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
BYT - Müşteri Hizmetleri
BYT - Müşteri Hizmetleri
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button